Przyszłość edukacji zaczyna się dziś!

Rewolucyjny system Nasze Oceny już teraz w Twojej szkole!

Nasze Oceny to nie tylko najnowocześniejszy na polskim rynku dziennik elektroniczny nauczyciela
       oraz ucznia
. To także dostęp do platformy e-learningowej Wirtualne Lekcje oraz nowoczesny
            systemkomunikacji wewnątrzszkolnej.


                                   Zapoznaj się z jego unikatowymi możliwościami i zobacz,
                                   jakie korzyści przyniesie Twojej szkole!

bezpieczeństwo
wymagania systemowe
jak wdrożyć nasze oceny w twojej szkole
Ulotka
PRiMO
multiszkoła

Szanowni Państwo!

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu system Nasze Oceny – innowacyjne narzędzie wspomagające pracę szkoły. Jedyny system, który zapewnia nowoczesną edukację na miarę XXI wieku!

Dlaczego warto wybrać Nasze Oceny?

Przy tworzeniu systemu Nasze Oceny naszą misją było wprowadzanie na rynek edukacyjny produktu dostosowanego do nowoczesnego nauczania oraz zarządzania szkołą. Zrealizowany przez nas projekt powstał w oparciu o wnikliwą analizę potrzeb dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. System Nasze Oceny spełnia ponadto wszystkie wymagania, jakie zostały postawione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej przed dziennikami elektronicznymi. To niezwykle pomocne narzędzie pozwalające nie tylko na nowoczesne funkcjonowanie szkoły, ale także na całkowitą rezygnację
z przestarzałych dzienników papierowych. Wsparcie merytoryczne zapewniają nam prestiżowe wydawnictwa naukowe MAC i Juka, a także platforma e-learningowa Wirtualne Lekcje z którymi stale współpracujemy.
Dzięki kreatywności i zaangażowaniu nasza firma z pasją tworzy nową jakość edukacji!

Ale to nie wszystko!

System Nasze Oceny pozwala na większą niż do tej pory integrację społeczności szkolnej. Dzięki rozbudowanym profilom użytkowników, możliwości korespondencji, zamieszczania zdjęć i wielu innych sprawia, że szkoła naprawdę staje się drugim domem.

Andrzej Michalskirodzic dwójki gimnazjalistów

Gdziekolwiek jestem, mam kontakt ze szkołą. Nasze Oceny to doskonałe rozwiązanie. Mogę na bieżąco kontrolować postępy moich dzieci i patrzyć, czy chodzą do szkoły regularnie.

Anna Kozłowskanauczyciel chemii,
liceum w Grydlewie


Myślałam, że konieczność wprowadzania ocen oraz tematów lekcji do systemu utrudni mi pracę i dołoży obowiązków. Zmieniłam zdanie po zapoznaniu się z wersją demonstracyjną systemu Nasze Oceny. System okazał się łatwy w obsłudze, a funkcje przemyślane. Dobra robota!

Beatamama gimnazjalisty

Cieszę się, że szkoła mojego syna testowała dziennik Nasze Oceny. Dzięki systemowi zredukowała się liczba "grzeszków" mojego syna. Jak każdy nastolatek, Piotrek nie zawsze trafia z domu prosto do szkoły. Dzięki NO po zalogowaniu, od razu widzę, czy syn był na danej lekcji, czy nie.

Michałklasa 2G

Podoba mi się możliwość wymiany plików przez dziennik, bo nie muszę korzystać z maili, tylko wrzucam to co chcę do dziennika. Kolejnym plusem jest to, że jak nauczyciel wpisze oceny zaraz po sprawdzeniu klasówki, to od razu wiemy, co dostaliśmy i nie trzeba czekać do następnej lekcji w niepewności.

Mieczysławdyrektor

Po długich poszukiwaniach znaleźliśmy system edukacyjny miarę XXI wieku! Po pierwsze, nie musieliśmy płacić za jego użytkowanie przez pierwsze pół roku. Po drugie, dzięki dziennikowi NO wypełnianie dokumentacji szkolnej, liczenie średnich i frekwencji stało się dziecinnie proste. Koleżanka matematyczka policzyła, że dzięki NO oszczędzamy 70% czasu, który do tej pory poświęcaliśmy szkolnej biurokracji.

Nasze Oceny? Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Tadeusz Borowieckinauczyciel historii

Dziennik nowoczesny zawiera dużo udogodnień. Wielkie brawa za moduł świadectw. Oceniam na 5+

Zapoznaj się z naszą wyjątkową oferta i przetestuj Nasze Oceny już dziś!
Aby otrzymać bezpłatna wersję prezentacyjną systemu, zarejestruj się na naszej stronie internetowej.

Zobacz, jakie korzyści Nasze Oceny przyniosą Twojej szkole!

administracja system nowoczesnej edukacji szkoły xxi wieku z dziennikiem elektronicznym
Infolinia 41-366-57-91, 0-801-700-102 od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30 kontakt@naszeoceny.pl
Copyright © All Rights Reserved 2015 Grupa Edukacyjna S.A.